La gestió de l'Agrupació Barça Jugadors va a càrrec d'un equip professional i de l'aportació de les Comissions de voluntaris.

Seguint l'esperit de treball en equip l'agrupació crea, gestiona i duu a terme totes les seves accions contant amb la participació directe de membres voluntaris de la mateixa Agruapció i un equip de professionals.


Així trobem:

COMISSIÓ ESPORTIVA

Vicepresident: Josep Moratalla

Coordinació d'entrenaments: Josep Palau i Sergi Pérez (Camp A), Lico i Félix Barrado (Camp B), Pere Aleix i X. Sin (Camp C).

  • Coordinació d'incidències camps: Josep Domínguez
  • Coordinació relació FCB instal·lacions: Félix Barrado i Sergi Pérez.

 

Comissió de partits: Josep Moratalla, Josep Palau, Josep Ramírez, Felix Barrado i Sergi Pérez.

  • Entrenadors
    • Josep Palau: Top Players, A i socials
    • Lico: B, +55, socials i triangulars +55
    • X. Sin, Pere Aleix: triangulars +55
    • Joan Carles Hidalgo: ABJ Femení
  • Delegats
    • Eduardo Juan: Top Players
    • Sito Rangel: A
    • E. Masferrer: B i +55
    • Paco Gómez: triangulars +55
    • David Forcat: ABJ Femení
  • Delegats institucionals
    • Eduardo Juan: Top Players
    • Carme Nieto: ABJ Femení 
  • Equip mèdic
    • Dr. Ignasi Grifé
    • Xavi Priego (fisio sala)
    • Bettina Klindtberg (fisio ABJ Femení)
    • A. Cañizares (fisio recuperador entrenaments i triangulars +55)
    • Joan Boneu: massatgista
  • Material
    • Ramon Salud (responsable magatzem)
    • Josep Lluís Genovart (ajudant responsble magatzem)
    • Rupert Rafel (ajudant responsable magatzem)
    • Josep M. Garcia Castel (ajudant responsable magatzem)
    • Alfons Padreny (ajudant responsable magatzem)
    • Enric Castellà (responsable material partits)
    • Genís Bassas (substitut responsable material partits)
    • Cristóbal Bravo (substitut responsable material partits)
    • África Ocaña (responsable material partits ABJ Femení)

COMISSIÓ SOCIAL

Vicepresident: Eusebio Sacristan

Comissió Oci i Lleure, Sopar Anual i Trobada: Josep Marcet, Ramon Salud, Josep Albert, Ramon Bruch, Joan Casassas, Josep Cunillera, José Luis Flores, Josep LLuis Genovart, Paco Gómez, Octavi Hidalgo, Joan Carles Hidalgo, Joan Far, Josep M. Garcia Castel, Carme Nieto, Alfons Padreny i Rupert Rafel. 

Comissió de Disciplina: Joan Garcia Orti, Josep Domínguez i Pau Garcia Castany.

Serveis Mèdics: Ignasi Grifé i Miquel Pallarès.

COMISSIÓ INSTITUCIONAL

Vicepresident: Carles Rexach

Comissió Institucional: Xavi Hernández, Pere Valentí Mora, Jordi Roura, Ramon Salud

COMISSIÓ ECONÒMICA

Vicepresident: Tente Sánchez

Finances: Josep Marcet

Patromoni: Joan Garcia Orti i Joaquim Hernández

Tresorer: Joaquim Hernández